Scheidsrechters

Controleer tijdig wanner jij moet fluiten. Kan je een keertje niet, regel dan in overleg met Idris een vervanger. Zonder scheidsrechter kan een wedstrijd niet doorgaan.


Zaterdag 24-09-2022
Tijd Thuisteam Uitteam Bondsofficials
14:00 Woudenberg 4 Tweemaal Zes 4 Jarik Vos
15:30 Woudenberg A1 Tweemaal Zes A1 M.van Kuijk
14:00 Woudenberg A2 De Eemvogels A1 Kees van Dam
12:30 Woudenberg B1 MIA B1 Martij de Haan
11:15 Woudenberg B2 Dalto/Klaverblad Verzekeringen B3 Dennis Klein Wolterink
11:00 Woudenberg E1 Antilopen/Lancyr Deelen E1 Mette Radstaake
10:00 Woudenberg E2 Nova E1 Matthias Bos
10:00 Woudenberg E4 MIA E4 Twan Heeren
11:00 Woudenberg F1 Keizer Karel/Noviomagum F1 Ruben v.d. Belt
10:00 Woudenberg F2 Wageningen F4 Stan v. Dijk
       



Zaterdag 01-10-2022
Tijd Thuisteam Uitteam Bondsofficials
15:30 Woudenberg 1 Rood-Wit 1 B. Hooijer
14:00 Woudenberg 2 Rood-Wit 2 Bond
12:30 Woudenberg 3 DWS 3 Bond
11:00 Woudenberg D1 SKF D2 Noa van Nieuw Amerongen
10:00 Woudenberg D2 MIA D3 Suzanne Klaare
11:00 Woudenberg D3 Unitas/Perspectief D3 Britt van Ginkel
10:30 Woudenberg E1 Unitas/Perspectief E1 Anneloes Bijkerk
09:30 Woudenberg E2 Synergo E1 Eline Zwerink
10:30 Woudenberg E3 Wageningen E9 Marianne v.d. Peut
09:30 Woudenberg E4 Reehorst '45 E2 Joshua van Dijk
09:30 Woudenberg F2 Sparta (N) F1 Maarten Koelewijn
       



Woensdag 05-10-2022
Tijd Thuisteam Uitteam Bondsofficials
  Woudenberg MW1 Nova MW2 Hilde v.d. Berk
       



Zaterdag 08-10-2022
Tijd Thuisteam Uitteam Bondsofficials
14:00 Woudenberg 4 Atlantis 3 Jarik Vos
15:30 Woudenberg A1 Dalto/Klaverblad Verzekeringen A3 Bond
14:00 Woudenberg A2 Dindoa A3 ?
12:30 Woudenberg B1 Spirit B1 Bond
12:30 Woudenberg B2 MIA B3 Daniel Klaare
11:15 Woudenberg C1 DVO/Accountor C2 Bond
10:00 Woudenberg C2 Fortissimo C1 Bond
12:00 Woudenberg C3 Wolderwijd C1 Jorian Blok
11:00 Woudenberg E5 MIA E3 Sam de Kruif
10:00 Woudenberg E6 ODIK E2 Milou Dorresteijn
11:00 Woudenberg E7 Revival E1 Loïs Timmer
10:00 Woudenberg F1 SKF F1 Quinten Schuurman



Zaterdag 15-10-2022
Tijd Thuisteam Uitteam Bondsofficials
15:30 Woudenberg 1 Oranje Zwart 1 Bond
14:00 Woudenberg 2 Oranje Zwart 2 Bond
12:30 Woudenberg 3 Telstar/Schoonderbeek 3 Bond
11:15 Woudenberg C1 Telstar/Schoonderbeek C1 Bond
12:30 Woudenberg C2 SKF C2 Bond
11:30 Woudenberg C3 De Meeuwen C3 Jonathan v.d. Belt
10:00 Woudenberg D1 Spirit D1 Thijmen v.d. Craats
10:30 Woudenberg D2 Wolderwijd D1 Jasper Hamersma
09:30 Woudenberg E3 ODIK E5 Eloïse van Vliet
10:30 Woudenberg E5 Antilopen/Lancyr Deelen E3 Sanne van Dijk
09:30 Woudenberg E6 MIA E2 Felicia Bos
11:30 Woudenberg E7 De Meeuwen E3 Stefano Oskam



Woensdag 19-10-2022
Tijd Thuisteam Uitteam Bondsofficials
20:30 Woudenberg MW1 De Meeuwen MW1 Jarik Vos
       



Zaterdag 22-10-2022
Tijd Thuisteam Uitteam Bondsofficials
11:00 Woudenberg A1 MIA A2 Bond
11:00 Woudenberg D3 Telstar/Schoonderbeek D3 Twan Heeren
       



Zaterdag 29-10-2022
Tijd Thuisteam Uitteam Bondsofficials
15:30 Woudenberg 1 HHV 1 Bond
14:00 Woudenberg 2 HHV 2 Bond
12:30 Woudenberg 3 Synergo 5 Bond
       
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!