Yes! We mogen weer! Zaterdag 25 juni 2022 organiseert KV Woudenberg voor de 6e keer het beachkorfbaltoernooi bij het Henschotermeer. Deze toplocatie heeft al 5x eerder bewezen dat het garant staat voor een super leuke korfbaldag.
Na twee jaar zonder toernooi doen er dit jaar maar liefst 61 ploegen mee die in totaal 189 wedstrijden gaan spelen. Nog nooit eerder hebben zoveel teams meegedaan. We zijn ontzettend blij jullie als verenigingen weer te zien.
Sommige verenigingen zoals OVVO zijn hier al voor de 6e keer. Ook hebben we weer nieuwkomers. Dit jaar is Rood-Wit uit Wezep er voor het eerst bij. We hopen jullie de komende edities allemaal weer te zien.
Dit jaar hebben we ook weer een FUN-poule. Dit zijn spelers dit geen lid van een korfbalvereniging zijn maar het wel leuk vinden om beachkorfbal te spelen. 7 ploegen hebben zich hiervoor ingeschreven. Super tof dat jullie meedoen, heel veel succes en plezier.
De wedstrijden duren 15 minuten en de eerste ronde start exact om 10.00 uur. 21 rondes later zal om 15.30 uur het laatste fluitsignaal klinken waarna direct de prijsuitreiking is.
Met de sponsoren en vrijwilligers hebben we er weer hard aan gewerkt om een geweldig sportevenement in Woudenberg neer te zetten. Veel dank daarvoor.
Wij wensen jullie allemaal een sportief, blessurevrij en plezierige dag toe.
Namens de beachkorfbalcommissie,
Noa van Nieuw-Amerongen
Eva Veenendaal
Ruben Klaare
Hans Veenendaal
Coen Lieftink
Julia Treep